Mieszkania Kraków

Jeśli poszukujesz wspaniałego mieszkania w Krakowie to perfekcyjnym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, które zostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to zespół pięciu kapitalnych kameralnych budynków wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu pozostały celowo zaprojektowane jako lokale posiadające podwyższoną energooszczędność. Prócz tego będą one miały osprzęt elektryczny i grzejniki i parapety z konglomeratu. Co więcej wszystkie ściany pozostaną wykończone lekkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek pozostanie wyposażony w wspaniałą windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą systemu solarów. Mieszkania na parterze zostaną wyposażone w idealne rolety zewnętrzne. Oczywiście cały teren osiedla zostanie ogrodzony oraz zamknięty, a dodatkowo objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał wspaniały plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę imponujące miejsce, jakie warto zakupić, a na pewno nikt z owego powodu się nie zawiedzie.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeżeli tylko marzyłeś o zamieszkaniu w Krakowie – do tego w nowym mieszkaniu to idealne dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to doskonała, oddana już inwestycja, jaka jest umieszczona jedynie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten godny podziwu obiekt jest wyposażony pomiędzy innymi w windę i garaż, a także dostęp do Internetu. Do tego cały teren jest ogrodzony i strzeżony. Oprócz na terenie obiektu wybudowany jest plac zabaw, a oprócz w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę wspaniałe miejsce, w jakim warto zamieszkać. Jeżeli tylko interesuje nas współczesne i nadzwyczajnie stworzone mieszkanie to właśnie lepiej trafić nie mogłeś.

Będzie to olśniewające miejsce zarówno dla Ciebie jak dodatkowo dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając w tym miejscu nic Cię nie rozczaruje. Postaw na komfort i kolosalną wygodę i żyj pełnią życia oraz pokochaj to mieszkanie do stopnia, w jakim będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeżeli tylko myślałeś nad zamieszkaniem w Krakowie w życzliwej okolicy i miłym sąsiedztwie to świetne dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z najogromniejszych inwestycji mieszkaniowych w całym Krakowie. Aktualnie w sprzedaży jest 4 gotowe olśniewające budynki posiadające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na obszarze osiedla pozyskany jest bardzo atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o nawierzchni 50a. Wyczerpanie terenu, nowo otwarte kapitalne punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali oraz części wspólnych umożliwiają duży komfort życia wszystkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, istnieje dostęp do garażu i internetu, a mało tego cały teren jest ogrodzony oraz chroniony. Oprócz tego mamy dostęp do idealnego placu zabaw dla dzieci. Niezwykle dobrym czynnikiem jest to, że budynki są klimatyzowane. Następującym ogromnie ciekawym fragmentem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeżeli pragniesz mieszkać w tak czarownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to olśniewające miejsce dla Ciebie oraz całej twojej rodziny, posiadające imponującą lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie na prawdę fenomenalnym miejscem dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie rozczaruje. Projekt pozostał tak dokonany, że zaspokoi wyczekiwania w największym stopniu wymagających ludzi.

Mydlniki to przepiękna krajobrazowo, niehałaśliwa okolica mająca czyste powietrze oraz olśniewający mikroklimat. Odnajduje się ona w pobliżu Parku Jurajskiego, stanowiącego teraz enklawę nieskażonej przyrody i naturalnego piękna. Można korzystać z terenów idealnych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego oraz Wesołej Polany. Bliskość przyrody nie oznacza ubytku dostępu do wszelkich usług, jakie oferuje względnie bliskie centrum Krakowa. Poprzez środek osiedla zaprojektowana jest strefa rekreacyjna wraz z deptakiem oraz placami zabaw dla dzieci. Żeby oddzielić osiedle od wpływu przebiegających nieopodal torów opracowano nasyp ziemny z zielenią wysoką, i górkę saneczkową.

Osiedle to będzie szczerze imponującym rozstrzygnięciem dla nas i całej naszej rodziny. Doskonała lokalizacja, cudowna okolica sprawi, że każdy będzie niezwykle zadowolony z mieszkania w owym cudownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

Jeśli pragniesz zamieszkać w Krakowie i dopiero co rozglądasz się za miejscem zamieszkania to idealnym rozwiązaniem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to kameralna willa w jakiej zaplanowano tylko pięć komfortowych, nader efektywnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa faworyzuje się nowoczesną, szykowną architekturą i dużym standardem wykończenia tak elewacji jak i wnętrza. Jest to na prawdę oszałamiające miejsce, które w szczególności zadowoli zarówno Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek wyposażony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów posiada oddzielny garaż oraz komórkę lokatorską, osiągalne bez wychodzenia z budynku. Jasne i przestronne apartamenty mają kolosalne balkony, z każdego apartamentu rozciąga się widok na Kopiec Kościuszki. Naokoło budynku uplanowano teren zielony kreujący możliwość wypoczynku bez konieczności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki limitowany jest tylko dla użytkowników lokali oraz ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pomocą videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

W kilku słowach mówiąc jest to więc kapitalne miejsce dla każdego, kto chce mieszkać w tak ładnej okolicy i w miejscu, które zapiera dech w piersiach

Nieruchomości Warszawa

Warszawa jest doskonałym miastem, w jakim na prawdę warto zamieszkać, w idealnej okolicy. Przykładem miejsca, w którym warto zamieszkać jest […]

Konopie nasiona

Osoby, które nie cieszą się dobrym zdrowiem, szukają metod na to, by wyzdrowieć lub przynajmniej poprawić swoje samopoczucie. Czasami w […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *